Sports Results by Team

Football U13A Football U13B Football U13C Football U13D Football U13E IAPS Judo Squad IAPS Ski Squad Rugby U13A Football U12A Football U12B Football U12C Football U12D Football U12E Rugby U12A Football U11A Football U11B Football U11C Football U11D Football U11E Rugby U11A Football U10A Football U10B Football U10C Football U10D Football U10E Rugby U9A Rugby U9B Rugby U9C Rugby U9D Rugby U8A Rugby U8B Rugby U8C Squash U11 Squash U13 Cross Country U10 Cross Country U11 Cross Country U12 Cross Country U13 Basketball U11 Basketball U13

Football U13A

12 Jan 2019 v Reading Blue Coat A 14:30
16 Jan 2019 v The Oratroy Prep H 14:30
19 Jan 2019 v Abingdon (Senior) H 13:30
23 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon H 15:00
02 Feb 2019 v Epsom College A 14:15
06 Feb 2019 v Davenies A 14:30
09 Feb 2019 v Dragon H 14:30
13 Feb 2019 v Merchant Taylors' Prep A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont H 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon A 15:00
20 Mar 2019 v Belmont Mill Hill H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford H 14:30

Football U13B

12 Jan 2019 v Reading Blue Coat A 14:30
16 Jan 2019 v The Oratroy Prep H 14:30
19 Jan 2019 v Abingdon (Senior) H 13:30
23 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon H 15:00
02 Feb 2019 v Epsom College A 14:15
06 Feb 2019 v Thorpe House H 14:30
09 Feb 2019 v Dragon H 14:30
13 Feb 2019 v Merchant Taylors' Prep A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont H 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon A 15:00
20 Mar 2019 v Belmont Mill Hill H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford H 14:30

Football U13C

12 Jan 2019 v Reading Blue Coat A 14:30
16 Jan 2019 v The Oratroy Prep H 14:30
19 Jan 2019 v Caldicott U13D H 13:30
23 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon H 15:00
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v The Oratory Senior A 14:30
09 Feb 2019 v Dragon H 14:30
13 Feb 2019 v Chesham Prep H 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont H 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep A 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon A 15:00
20 Mar 2019 v Belmont Mill Hill A 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford H 14:30

Football U13D

12 Jan 2019 v Reading Blue Coat A 14:30
16 Jan 2019 v Long Close A 14:30
19 Jan 2019 v Caldicott U13C H 13:30
23 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon H 15:00
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v The Oratory Senior A 14:30
09 Feb 2019 v Dragon H 14:30
13 Feb 2019 v Chesham Prep H 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep A 14:30
20 Mar 2019 v Belmont Mill Hill A 14:30

Football U13E

23 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30

IAPS Judo Squad

10 Mar 2019 v IAPS Judo - High Wycombe Judo Centre A 08:00

IAPS Ski Squad

10 Mar 2019 v IAPS Ski Competition A 00:00

Rugby U13A

27 Feb 2019 v Port Regis A 12:00
02 Mar 2019 v The Downs Sevens A 12:00
06 Mar 2019 v Caldicott Senior Sevens H 13:00
09 Mar 2019 v Millfiled Sevens A 12:00
13 Mar 2019 v St John's Northwood Sevens A 13:30
25 Mar 2019 v Shrewsbury House Sevens A 13:00
29 Mar 2019 v Rosslyn Park National School Sevens A 10:00

Football U12A

12 Jan 2019 v Reading Blue Coat H 14:30
16 Jan 2019 v The Oratory Prep A 14:30
19 Jan 2019 v Abingdon (Senior) A 13:30
23 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon H 14:00
02 Feb 2019 v Epsom College A 14:15
06 Feb 2019 v Davenies A 14:30
09 Feb 2019 v Dragon A 14:30
13 Feb 2019 v Merchant Taylors' Prep H 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon A 14:00
20 Mar 2019 v Belmont Mill Hill H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Football U12B

12 Jan 2019 v Reading Blue Coat H 14:30
16 Jan 2019 v The Oratory Prep A 14:30
19 Jan 2019 v Abingdon (Senior) A 13:30
23 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon H 14:00
02 Feb 2019 v Epsom College A 14:15
06 Feb 2019 v Davenies H 14:30
09 Feb 2019 v Dragon A 14:30
13 Feb 2019 v Merchant Taylors' Prep H 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon A 14:00
20 Mar 2019 v Belmont Mill Hill H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Football U12C

12 Jan 2019 v Reading Blue Coat H 14:30
16 Jan 2019 v The Oratory Prep A 14:30
19 Jan 2019 v Caldicott U12D H 13:30
23 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon H 14:00
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v Davenies H 14:30
09 Feb 2019 v Dragon A 14:30
13 Feb 2019 v Internal H 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon A 14:00
20 Mar 2019 v Belmont Mill Hill A 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Football U12D

12 Jan 2019 v Reading Blue Coat H 14:30
16 Jan 2019 v Long Close A 14:30
19 Jan 2019 v Caldicott U12C H 13:30
23 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon H 14:00
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v Davenies H 14:30
09 Feb 2019 v Dragon A 14:30
13 Feb 2019 v Internal H 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon A 14:00
20 Mar 2019 v Belmont Mill Hill A 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Football U12E

23 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 14:30

Rugby U12A

27 Feb 2019 v Port Regis A 12:00
02 Mar 2019 v The Downs Sevens A 12:00
06 Mar 2019 v Caldicott Senior Sevens H 13:00
09 Mar 2019 v Millfiled Sevens A 12:00
27 Mar 2019 v Shrewsbury House Sevens A 13:00

Football U11A

16 Jan 2019 v The Oratory Prep H 14:30
23 Jan 2019 v Quadrangular - Chesham*, Gayhurst & Davnies A 14:30
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon A 14:30
02 Feb 2019 v Caldicott U11B H 13:30
06 Feb 2019 v Davenies H 14:30
13 Feb 2019 v Claire's Court A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v Vale of White Horse District Team H 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon H 14:30
20 Mar 2019 v London Schools & Chesham Prep H 14:00
22 Mar 2019 v ISFA 7-a-side Tournament A 10:00
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Football U11B

16 Jan 2019 v The Oratory Prep H 14:30
23 Jan 2019 v Quadrangular - Chesham*, Gayhurst & Davenies A 14:30
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon A 14:30
02 Feb 2019 v Caldicott U11A H 13:30
06 Feb 2019 v Davenies H 14:30
13 Feb 2019 v Claire's Court A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v Vale of White Horse District Team H 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon H 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep A 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Football U11C

16 Jan 2019 v The Oratory Prep H 14:30
23 Jan 2019 v Quadrangular - Gayhurst*, Chasham & Davenies A 14:30
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon A 14:30
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v Davenies A 14:30
13 Feb 2019 v Claire's Court A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep A 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon H 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep A 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Football U11D

16 Jan 2019 v The Oratory Prep H 14:30
23 Jan 2019 v Quadrangular - Gayhurst*, Chesham & Davenies A 14:30
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon A 14:30
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v Davenies A 14:30
13 Feb 2019 v Claire's Court A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep A 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon H 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep A 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Football U11E

16 Jan 2019 v The Oratory Prep H 14:30
23 Jan 2019 v Gayhurst A 14:30
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
30 Jan 2019 v The Beacon A 14:30
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v Davenies A 14:30
13 Feb 2019 v Claire's Court A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont A 14:30
02 Mar 2019 v The Oratory Prep A 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors H 14:30
13 Mar 2019 v The Beacon H 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep A 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford A 14:30

Rugby U11A

02 Mar 2019 v The Oratory Senior Sevens A 10:00
06 Mar 2019 v Aldro Sevens A 12:00
10 Mar 2019 v Berkhamsted Sevens A 10:00
15 Mar 2019 v Donhead Sevens A 10:00
16 Mar 2019 v Caldicott Colts Sevens H 13:00
26 Mar 2019 v Shrewsbury House Sevens A 13:00

Football U10A

16 Jan 2019 v The Oratroy Prep A 14:30
23 Jan 2019 v St John's Beaumont H 14:00
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 15:00
30 Jan 2019 v Caldicott U10B H 14:30
02 Feb 2019 v Internal Futsal Tourament H 13:30
06 Feb 2019 v Pinewood A 14:30
13 Feb 2019 v St John's Beaumont U10 Festival A 12:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont & Dragon H 14:00
01 Mar 2019 v Claire's Court U10 Tournament A 13:00
02 Mar 2019 v The Oratroy Prep A 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
13 Mar 2019 v St John's Beaumont A 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford H 14:30

Football U10B

16 Jan 2019 v The Oratroy Prep A 14:30
23 Jan 2019 v St John's Beaumont H 14:00
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 15:00
30 Jan 2019 v Caldicott U10A H 14:30
02 Feb 2019 v Internal Futsal Tourament H 13:30
06 Feb 2019 v Pinewood A 14:30
13 Feb 2019 v St John's Beaumont U10 Festival A 12:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont & Dragon H 14:00
01 Mar 2019 v Claire's Court U10 Tournament A 13:00
02 Mar 2019 v The Oratroy Prep A 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
13 Mar 2019 v St John's Beaumont A 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford H 14:30

Football U10C

16 Jan 2019 v The Oratroy Prep A 14:30
23 Jan 2019 v St John's Beaumont H 14:00
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 15:00
30 Jan 2019 v Long Close H 14:30
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v Pinewood A 14:30
13 Feb 2019 v Claire's Court A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont & Dragon H 14:00
02 Mar 2019 v The Oratroy Prep H 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
13 Mar 2019 v St John's Beaumont A 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford H 14:30

Football U10D

16 Jan 2019 v The Oratroy Prep A 14:30
23 Jan 2019 v St John's Beaumont H 14:00
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 15:00
30 Jan 2019 v Long Close H 14:30
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v Pinewood A 14:30
13 Feb 2019 v Claire's Court A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont & Dragon H 14:00
02 Mar 2019 v The Oratroy Prep H 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
13 Mar 2019 v St John's Beaumont A 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford H 14:30

Football U10E

16 Jan 2019 v The Oratroy Prep A 14:30
23 Jan 2019 v St John's Beaumont H 14:00
25 Jan 2019 v St Paul's Juniors H 15:00
30 Jan 2019 v Long Close H 14:30
02 Feb 2019 v Bedford H 14:30
06 Feb 2019 v Pinewood A 14:30
13 Feb 2019 v Claire's Court A 14:30
27 Feb 2019 v St John's Beaumont & Dragon H 14:00
02 Mar 2019 v The Oratroy Prep H 14:30
08 Mar 2019 v St Paul's Juniors A 14:30
13 Mar 2019 v St John's Beaumont A 14:30
20 Mar 2019 v Chesham Prep H 14:30
23 Mar 2019 v Moulsford H 14:30

Rugby U9A

18 Jan 2019 v Shrewsbury House Festival A 13:00
22 Jan 2019 v Thorngrove & St Francis A 14:00
29 Jan 2019 v Cheam A 15:00
31 Jan 2019 v Lambrook H 14:30
05 Feb 2019 v St John's Northwood H 14:15
26 Feb 2019 v Summer Fields H 14:15
02 Mar 2019 v St John's Northwood Festival A 09:00
05 Mar 2019 v Wetherby Prep H 14:00
12 Mar 2019 v Caldicott Rugby Festival H 13:45

Rugby U9B

22 Jan 2019 v Thorngrove & St Francis A 14:00
29 Jan 2019 v Cheam A 15:00
31 Jan 2019 v Lambrook H 14:30
05 Feb 2019 v St John's Northwood H 14:15
26 Feb 2019 v Summer Fields H 14:15
05 Mar 2019 v Wetherby Prep H 14:00
12 Mar 2019 v Caldicott Rugby Festival H 13:45

Rugby U9C

22 Jan 2019 v Thorngrove & St Francis A 14:00
29 Jan 2019 v Cheam A 15:00
31 Jan 2019 v Lambrook H 14:30
05 Feb 2019 v St John's Northwood H 14:15
26 Feb 2019 v Summer Fields H 14:15
05 Mar 2019 v Wetherby Prep H 14:00

Rugby U9D

22 Jan 2019 v Thorngrove & St Francis A 14:00
29 Jan 2019 v Cheam A 15:00
31 Jan 2019 v Lambrook H 14:30
05 Feb 2019 v St John's Northwood H 14:15
26 Feb 2019 v Summer Fields H 14:15
05 Mar 2019 v Wetherby Prep H 14:00

Rugby U8A

22 Jan 2019 v Thorngrove & St Francis A 14:00
31 Jan 2019 v Lambrook H 14:30
07 Feb 2019 v St John's Northwood H 15:00
26 Feb 2019 v Summer Fields A 14:15
05 Mar 2019 v Wetherby Prep H 14:00
12 Mar 2019 v Papplewick A 14:15
19 Mar 2019 v Wetherby Pre-Prep H 14:00

Rugby U8B

22 Jan 2019 v Thorngrove & St Francis A 14:00
31 Jan 2019 v Lambrook H 14:30
07 Feb 2019 v St John's Northwood H 15:00
26 Feb 2019 v Summer Fields A 14:15
05 Mar 2019 v Wetherby Prep H 14:00
12 Mar 2019 v Papplewick A 14:15
19 Mar 2019 v Wetherby Pre-Prep H 14:00

Rugby U8C

22 Jan 2019 v Thorngrove & St Francis A 14:00
31 Jan 2019 v Lambrook H 14:30
07 Feb 2019 v St John's Northwood H 15:00
26 Feb 2019 v Summer Fields A 14:15
05 Mar 2019 v Wetherby Prep H 14:00
12 Mar 2019 v Papplewick A 14:15
19 Mar 2019 v Wetherby Pre-Prep H 14:00

Squash U11

17 Jan 2019 v Summer Fields H 14:00
31 Jan 2019 v Farnham Common Squash Club A 16:15
14 Mar 2019 v Cothill House H 14:15

Squash U13

17 Jan 2019 v Summer Fields A 14:00
24 Jan 2019 v Radley College A 16:00
07 Feb 2019 v Eton College A 16:30
14 Feb 2019 v Ludgrove A 16:15
28 Feb 2019 v RGS High Wycombe H 16:15
14 Mar 2019 v Cothill House H 14:15

Cross Country U10

05 Feb 2019 v St Edward's Oxford A 14:30
12 Feb 2019 v Chandlings A 13:00

Cross Country U11

05 Feb 2019 v St Edward's Oxford A 14:30
12 Feb 2019 v Chandlings A 13:00
14 Feb 2019 v Horris Hill A 14:00
28 Feb 2019 v Ludgrove Relays A 14:30
07 Mar 2019 v St John's Northwood A 16:15
10 Mar 2019 v National Prep Schools Championships at Malvern College A 10:30

Cross Country U12

22 Jan 2019 v Abingdon School A 14:30

Cross Country U13

22 Jan 2019 v Abingdon School A 14:30
14 Feb 2019 v Horris Hill A 14:00
28 Feb 2019 v Ludgrove Relays A 14:30
10 Mar 2019 v National Prep Schools Championships at Malvern College A 10:30

Basketball U11

15 Jan 2019 v St John's Beaumount A 17:00
04 Feb 2019 v Lambrook H 17:15
26 Feb 2019 v Papplewick A 17:00
11 Mar 2019 v Lambrook A 17:15

Basketball U13

15 Jan 2019 v St John's Beaumount A 17:00
04 Feb 2019 v Lambrook H 17:15
26 Feb 2019 v Papplewick A 17:00
11 Mar 2019 v Lambrook A 17:15